درباره ما

” درباره استارتاپ تنور آنلاین “

آخرین بروز رسانی در چهار شنبه ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۸

تنور آنلاین دقیقا چی داره؟

محصولاتی که ما انتخاب می کنیم و به صورت تخصصی واردش میشیم یه وجه اشتراک دارن:
اگر بخوایم در یک کلمه بگیم “خرید با کیفت ”
“با کیفیت” برای ما تعریف مشخصی داره، یکی این که تازه باشه دوم از نظر سلامت محور بودن تایید شده باشه، البته که از نظر طعم و مزه باب طبع باشه.
تنور آنلاین، کارش رو با نون شروع کرده و با توجه به رسالتی که انتخاب کرده از دورترین نقاط شهر و حتی استان برای شما نان و شیرینی و سوغات تهیه می کنه و با تضمین کیفیت، به دست شما می رسونه و شما رو از رنج صف نانوایی ها ، قنادی ها رها می کنه تا شما وقت بیشتری در کنار خانواده خود لذت ببرید…

 

تنور آنلاین دقیقا چی هست؟

سعی می کنیم با خدماتمون دسترسی شما به محصولات با کیفیت راحت تر بشه، طوری که برای مصرف محصول با کیفیت کافیه توی اپلیکیشن نان آنلاین تنور چند تا کلیک کنید و در حالی که به کارها تون رسیدگی می کنید،سفارشتون رو درب منزل تحویل بگیرین.

تنور آنلاین دقیقا چه کار می کنه؟

مهمترین کاری که سعی میکنیم انجام بدیم اینه که شما وقت بیشتری کنار عزیزان و خانوادتون لذت ببرید. رسالتمون بالا بردن سطح کیفیت زندگی و راحتی شماست ، به این صورت که دیگه نیاز نیست برای تهیه ی محصول با کیفیت زمان زیادی صرف کنید و مسافت زیادی رو طی کنید، فقط با چند تا کلیک نون یا شیرینی رو اینترنتی به تنورآنلاین سفارش می دین و با خیال راحت به کارهاتون برسید، ما سفارش اینترنتی نان شما رو از بهترین تولید کننده ها تهیه می کنیم و به دست شما می رسونیم.